Hakkımızda

crowd1 turkey hakkımızda 33 milyon üye
Bizi yakından tanıyın…

Crowd1 25 Ocak 2019 tarihinde İsveç’te Network sisteminin varlığını başlatmış, eğitim paketi satışı yapan bir yazılım firmasıdır. Crowd1 186 ülkede faaliyetini sürdüren 24 Eylül 2020 itibariyle 11 milyondan fazla kitleye ulaşmayı başarmış kurumsal bir dünya çaplı bir firmadır. Crowd1 sektörde başarı merdivenlerini global ölçekli yaptığı stratejilerle hızlı çıkmayı başarmıştır. Crowd1 üretmiş olduğu aplikasyonlarının katılım haklarını satın almış distribütörleri ile paylaşır. Crowd1 distribütörlerinin de network haricinde ekstra kazanç elde etmelerine olanak sağlar.

 

Crowd1, tüm üyelerine ekonomisinde, kaliteli eğitimde, uluslararası ağda yer alma ve dünyada daha iyi dijital eşitliğe ulaşmaya gidilmede bulunma konusunda geniş bir fırsat verme niyetiyle kurulmuş bir ağ ve pazarlama şirketidir.

Crowd1’in uluslararası ağı, hem deneyim hem de gelir kaynağı edinme ve satış sevgisine sahip milyonlarca hırslı üyeden oluşur. Crowd1, operasyonun ilk 16 ayı boyunca İştirak … … değer bir büyümesini gördüğünde ve şu anda ortaklıklar ve işbirlikleri için çeşitli büyük kuruluşlarla görüşmelerde bulunuyor.

Crowd1, Ortağın kendi kullanımı veya yeniden satması için videolar ve diğer eğitim hizmetleri biçimleriyle cömert bir kupon içeren Eğitim Paketleri satar. Crowd1’in Bağlı Kuruluşlarına, kalabalık pazarlamanın kullanımı yoluyla iş ortaklarımızın ürün, uygulama, web sitesi ve diğer hizmetlerden bir kitaplık sağlıyoruz.

İlk dijital çok seviyeli pazarlama şirketlerinden biri olan Crowd1, uzun vadeli sıranın zorluklarını ele alıyor. Kalabalık teknolojisinin olmayacağı ve pazarlamanın geleceği hakkında dair hiçbir şüphemiz yok.

Olabilir büyümemizi takip edin ve Instagram, Facebook, YouTube ve Twitter’da Crowd1 ile güncel kalın.

Hemen Bağlan
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?