MINDOE

Kişisel gelişim ve girişimcilik sağlayan çevrimiçi bir platform

Bir sonraki seviyeye taşınan öğrenme

Her zaman, her yerde öğrenin

Nerede olursanız olun kolay erişim için kurslarınızı indirin. İlerlemenizi takip edin ve kaldığınız yerden kolaylıkla devam edin.

Podcast'lerden veya metinlerden öğrenin

Dinlemektense okumayı mı tercih edersiniz? Sorun değil, Mindoe'nin tüm kursları podcast'lerin yanı sıra metin formatında da mevcuttur.

Uzmanların yardımıyla büyütün

Tüm özel kurslarımız uzmanlar tarafından yaratılır, bilgeliklerini, deneyimlerini ve zihniyetlerini size aktarır.

Mindoe'yu bugün alın!

Tüm başlangıç ​​paketlerine ömür boyu erişim dahildir. Bir başlangıç ​​paketi satın aldıysanız, Paketim sayfasından erişim talebinde bulunmak için aşağıdaki düğmeyi tıklayın.

Hakkında

Mindoe, bireyleri eğitmek ve onları profesyonel ve kişisel gelişimlerinde desteklemek amacıyla 2021'de piyasaya sürüldü. Girişimciler ve iş adamları için tam potansiyellerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmak için eğitim kursları oluşturuyoruz. Misyonumuz, en değerli kaynağınız olan kendinizi geliştirmeniz için gereken kaynakları sağlamaktır. İşiniz ne olursa olsun, hedefleriniz ne olursa olsun, kendinizin en iyi versiyonu olmanız için ihtiyaç duyduğunuz araçlar ve becerilerle sizi desteklemek istiyoruz. Mindoe herkes içindir, bu yüzden tüm kurslarımızı on farklı dile çeviriyoruz. Herkes programımızdan eğitim, ilham veya tavsiye isteyebilir. Eğitim hayat boyu süren bir yolculuktur. İster tomurcuklanan bir iş adamı, ister yaşlı bir el olun, her zaman öğrenecek daha çok şeyiniz vardır ve bunun için Mindoe var. İletişime geçmek için bize crowd1turkey@gmail.com adresine bir e-posta gönderin - sizden haber almaktan her zaman mutluluk duyarız!

Destek

En sık sorulan bu soruları sizin için cevaplarıyla birlikte listeledik. Cevabınızı bulamazsanız, lütfen bize crowd1turkey@gmail.com adresinden bir e-posta gönderin.

Giriş yapmaya çalıştığınızda “şifremi unuttum?” linkine tıklayabilirsiniz. ve talimatları izleyin.

Kişisel ve ticari becerilerinizi geliştirmeniz için her ay yeni ve heyecan verici materyaller yayınlayacağız. Geçerli bir aboneliğiniz olduğu sürece, yeni materyale otomatik olarak erişebilirsiniz.

Tüm kurslar bir podcast veya dijital kitapçık olarak mevcuttur. Podcast sesini cihazınızda çalıştıramıyorsanız, metni okumak için lütfen kitapçıktaki transkripsiyon hizmetine tıklayın. Bu işlev, lansman öncesi mevcut değildir.

Mindoe bir abonelik hizmetidir ve ortaklarımızdan birinden indirim kodunuz yoksa maliyeti aylık 8,90 €’dur.

Son güncelleme: 25-02-2021

 

 

Bu şartlar ve koşullar (“Sözleşme”), “Mindoe” web uygulamasını (“Web Sitesi” veya “Hizmet”) ve ilgili ürün ve hizmetlerini (topluca “Hizmetler”) kullanımınıza ilişkin genel hüküm ve koşulları ortaya koymaktadır. . Bu Sözleşme, siz (“Kullanıcı”, “siz” veya “sizin”) ile UNITED MINDS FZCO (“UNITED MINDS FZCO”, “biz”, “bize” veya “bizim”) arasında yasal olarak bağlayıcıdır. Mobil Uygulama ve Hizmetlere erişerek ve bunları kullanarak, bu Sözleşmenin şartlarını okuduğunuzu, anladığınızı ve bunlara bağlı kalmayı kabul ettiğinizi kabul etmektesiniz. Bu Sözleşmeyi bir işletme veya başka bir tüzel kişilik adına yapıyorsanız, söz konusu tüzel kişiyi bu Sözleşme’ye bağlama yetkisine sahip olduğunuzu beyan edersiniz, bu durumda “Kullanıcı”, “siz” veya “sizin” bu tür bir varlığa atıfta bulunacaktır. Eğer böyle bir yetkiniz yoksa veya bu Sözleşmenin şartlarını kabul etmiyorsanız, bu Sözleşmeyi kabul etmemeli ve Mobil Uygulama ve Hizmetlere erişemez ve bunları kullanamazsınız. Elektronik olmasına ve sizin tarafınızdan fiziksel olarak imzalanmamış olmasına rağmen, bu Sözleşmenin sizinle UNITED MINDS FZCO arasında bir sözleşme olduğunu ve Mobil Uygulama ve Hizmetleri kullanımınızı yönettiğini kabul etmektesiniz.

1. Hesaplar ve üyelik

 

Web Sitesinde bir hesap oluşturursanız, hesabınızın güvenliğini sağlamaktan siz sorumlusunuz ve hesap altında gerçekleşen tüm faaliyetlerden ve bununla bağlantılı olarak yapılan diğer işlemlerden tamamen siz sorumlusunuz. Siz oturum açmadan ve Hizmetleri kullanmaya başlamadan önce yeni hesapları izleyebilir ve inceleyebiliriz, ancak böyle bir zorunluluğumuz yoktur. Her türlü yanlış iletişim bilgilerinin verilmesi, hesabınızın feshedilmesine neden olabilir. Hesabınızın yetkisiz kullanımını veya diğer güvenlik ihlallerini derhal bize bildirmelisiniz. Bu tür eylemler veya ihmaller sonucunda maruz kalınan her türlü zarar da dahil olmak üzere, sizin tarafınızdan yapılan herhangi bir eylem veya ihmalden sorumlu olmayacağız. askıya alabilir, devre dışı bırakabiliriz, veya bu Sözleşmenin herhangi bir hükmünü ihlal ettiğinizi veya davranışınızın veya içeriğinizin itibarımıza ve iyi niyetimize zarar verme eğiliminde olduğunu belirlersek hesabınızı (veya herhangi bir bölümünü) silin. Hesabınızı yukarıdaki nedenlerle silersek, Hizmetlerimize yeniden kaydolamazsınız. Daha fazla kaydı önlemek için e-posta adresinizi ve İnternet protokol adresinizi engelleyebiliriz.

2. Faturalandırma ve ödemeler

 

Tüm ücretleri veya ücretleri, bir ücret veya ücretin vadesi geldiği ve ödeneceği tarihte yürürlükte olan ücretler, masraflar ve faturalandırma koşullarına uygun olarak hesabınıza ödeyeceksiniz. Abone olduğunuz Hizmetler için otomatik yenileme etkinleştirilirse, seçtiğiniz vadeye göre otomatik olarak ücretlendirilirsiniz. Bize göre, satın alma işleminiz yüksek riskli bir işlem teşkil ediyorsa, bize geçerli bir fotoğraflı resmi kimliğinizin bir kopyasını ve muhtemelen kullanılan kredi veya banka kartı için yakın tarihli bir banka ekstresinin bir kopyasını sağlamanızı isteyeceğiz. Satın almak için. Ürünleri ve ürün fiyatlarını herhangi bir zamanda değiştirme hakkımız saklıdır. Ayrıca bize verdiğiniz herhangi bir siparişi reddetme hakkımız da saklıdır. Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, kişi başına, hane başına veya sipariş başına satın alınan miktarları sınırlayabilir veya iptal edebiliriz. Bu kısıtlamalar, aynı müşteri hesabı, aynı kredi kartı ve/veya aynı fatura ve/veya gönderim adresini kullanan siparişler tarafından veya altında verilen siparişleri içerebilir. Bir siparişi değiştirmemiz veya iptal etmemiz durumunda, siparişin verildiği sırada verilen e-posta ve/veya fatura adresi/telefon numarası ile iletişime geçerek sizi bilgilendirmeye çalışabiliriz.

3. Bilginin doğruluğu

 

Bazen Web Sitesinde ürün açıklamaları, promosyonlar ve tekliflerle ilgili olabilecek yazım hataları, yanlışlıklar veya eksiklikler içeren bilgiler olabilir. Web Sitesindeki veya Hizmetlerdeki herhangi bir bilginin yanlış olması durumunda herhangi bir zamanda (siparişinizi gönderdikten sonra da dahil olmak üzere) herhangi bir hatayı, yanlışlığı veya ihmali düzeltme ve bilgileri değiştirme veya güncelleme veya siparişleri iptal etme hakkını saklı tutarız. Yasaların gerektirdiği durumlar dışında, fiyatlandırma bilgileri dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, Web Sitesindeki bilgileri güncelleme, değiştirme veya netleştirme yükümlülüğünü üstlenmiyoruz. Web Sitesinde veya Hizmetlerde yer alan tüm bilgilerin değiştirildiğini veya güncellendiğini belirtmek için Web Sitesinde uygulanan belirli bir güncelleme veya yenileme tarihi alınmamalıdır.

4. Diğer kaynaklara bağlantılar

 

Web Sitesi ve Hizmetler diğer kaynaklara (web siteleri, mobil uygulamalar vb. gibi) bağlantı verebilse de, özellikle belirtilmedikçe, doğrudan veya dolaylı olarak herhangi bir bağlantılı kaynakla herhangi bir onay, dernek, sponsorluk, onay veya bağlantı anlamına gelmiyoruz. burada. İnceleme veya değerlendirmeden sorumlu değiliz ve herhangi bir işletmenin veya bireyin tekliflerini veya kaynaklarının içeriğini garanti etmiyoruz. Diğer üçüncü tarafların eylemleri, ürünleri, hizmetleri ve içeriği için herhangi bir sorumluluk veya yükümlülük kabul etmiyoruz. Web Sitesi ve Hizmetler’deki bir bağlantı aracılığıyla eriştiğiniz herhangi bir kaynağın yasal beyanlarını ve diğer kullanım koşullarını dikkatlice incelemelisiniz. Diğer site dışı kaynaklara bağlantınızın riski size aittir.

5. Fikri mülkiyet hakları

 

“Fikri Mülkiyet Hakları”, herhangi bir telif hakkı ve ilgili haklar, ticari markalar, tasarımlar, patentler, buluşlar, iyi niyet ve devretme davası hakkı, haklarıyla ilgili olarak veya bunlarla ilgili olarak tüzük, genel hukuk veya eşitlik tarafından verilen mevcut ve gelecekteki tüm haklar anlamına gelir. buluşlar, kullanım hakları ve diğer tüm fikri mülkiyet hakları, her durumda tescilli veya tescilsiz ve başvurulacak ve verilecek tüm başvurular ve haklar, bu haklardan rüçhan talep etme hakları ve tüm benzer veya eşdeğer haklar veya formlar dahil koruma ve dünyanın herhangi bir yerinde şu anda veya gelecekte var olan veya olacak olan fikri faaliyetin diğer sonuçları. Bu Sözleşme size UNITED MINDS FZCO veya üçüncü şahısların sahip olduğu herhangi bir fikri mülkiyeti ve tüm hakları, unvanları, ve bu mülke ilişkin menfaatler (taraflar arasında olduğu gibi) yalnızca UNITED MINDS FZCO’ya ait olacaktır. Web Sitesi ve Hizmetler ile bağlantılı olarak kullanılan tüm ticari markalar, hizmet markaları, grafikler ve logolar, UNITED MINDS FZCO veya lisans verenlerinin ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır. Web Sitesi ve Hizmetler ile bağlantılı olarak kullanılan diğer ticari markalar, hizmet markaları, grafikler ve logolar diğer üçüncü şahısların ticari markaları olabilir. Web Sitesini ve Hizmetleri kullanmanız size UNITED MINDS FZCO veya üçüncü taraf ticari markalarının herhangi birini çoğaltma veya başka şekilde kullanma hakkı veya lisansı vermez. Web Sitesi ve Hizmetler ile bağlantılı olarak kullanılan hizmet markaları, grafikler ve logolar diğer üçüncü şahısların ticari markaları olabilir. Web Sitesini ve Hizmetleri kullanmanız size UNITED MINDS FZCO veya üçüncü taraf ticari markalarının herhangi birini çoğaltma veya başka şekilde kullanma hakkı veya lisansı vermez. Web Sitesi ve Hizmetler ile bağlantılı olarak kullanılan hizmet markaları, grafikler ve logolar diğer üçüncü şahısların ticari markaları olabilir. Web Sitesini ve Hizmetleri kullanmanız size UNITED MINDS FZCO veya üçüncü taraf ticari markalarının herhangi birini çoğaltma veya başka şekilde kullanma hakkı veya lisansı vermez.

6. Sorumluluğun sınırlandırılması

 

Yürürlükteki yasaların izin verdiği en geniş ölçüde, UNITED MINDS FZCO, iştirakleri, yöneticileri, memurları, çalışanları, acenteleri, tedarikçileri veya lisans verenleri hiçbir şekilde herhangi bir kişiye karşı herhangi bir dolaylı, arızi, özel, cezai, teminat veya sonuçsal zarardan sorumlu olmayacaktır. (Kaybedilen kâr, gelir, satış, itibar, içerik kullanımı, iş üzerindeki etki, iş kesintisi, beklenen tasarruf kaybı, iş fırsatı kaybı dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) sınırlama, sözleşme, haksız fiil, garanti, kanuni yükümlülüğün ihlali, ihmal veya başka bir şekilde, sorumlu taraf bu tür zararların olasılığı konusunda uyarılmış veya bu tür zararları öngörmüş olsa bile. Geçerli yasanın izin verdiği azami ölçüde, UNITED MINDS FZCO ve iştiraklerinin toplam sorumluluğu, hizmetlerle ilgili memurlar, çalışanlar, acenteler, tedarikçiler ve lisans verenler, ilk olay veya olaydan önceki bir ay boyunca UNITED MINDS FZCO’ya fiilen sizin tarafınızdan nakit olarak ödenen bir dolardan daha büyük bir miktarla sınırlı olacaktır. böyle bir sorumluluk doğurur. Sınırlamalar ve istisnalar, bu çözüm, herhangi bir kaybınızı veya asıl amacının başarısızlığını tam olarak tazmin etmezse de geçerlidir.

7. Değişiklikler ve düzeltmeler

 

Bu Sözleşmenin güncellenmiş bir versiyonunun Web Sitesinde yayınlanmasından sonra geçerli olmak üzere, bu Sözleşmeyi veya Web Sitesi ve Hizmetlerle ilgili şartlarını herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutarız. Bunu yaptığımızda, sizi bilgilendirmek için size bir e-posta göndereceğiz. Bu tür değişikliklerden sonra Web Sitesini ve Hizmetleri kullanmaya devam etmeniz, bu tür değişikliklere onay verdiğiniz anlamına gelir.

8. Bu şartların kabulü

 

Bu Sözleşmeyi okuduğunuzu ve tüm hüküm ve koşullarını kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz. Web Sitesine ve Hizmetlere erişerek ve bunları kullanarak bu Sözleşmeye bağlı kalmayı kabul edersiniz. Bu Sözleşmenin şartlarına uymayı kabul etmiyorsanız, Web Sitesine ve Hizmetlere erişme veya bunları kullanma yetkiniz yoktur.

9. Bizimle İletişime Geçmek

 

Bu Sözleşme hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçmek isterseniz veya onunla ilgili herhangi bir konuda bizimle iletişime geçmek isterseniz, hello@unitedminds.io adresine bir e-posta gönderebilirsiniz.

Son güncelleme: 23-09-2020

Bu gizlilik politikası (“Politika”), “Mindoe” web uygulamasında (“Web Sitesi” veya “Hizmet”) ve herhangi bir ilgili ürün ve hizmetinde (topluca, “Hizmetler”) toplanır, korunur ve kullanılır. Ayrıca Kişisel Bilgilerinizi kullanımımızla ilgili olarak size sunulan seçenekleri ve bu bilgilere nasıl erişip güncelleyebileceğinizi de açıklamaktadır. Bu Politika, siz (“Kullanıcı”, “siz” veya “sizin”) ile UNITED MINDS FZCO (“UNITED MINDS FZCO”, “biz”, “bize” veya “bizim”) arasında yasal olarak bağlayıcı bir anlaşmadır. Mobil Uygulama ve Hizmetlere erişerek ve bunları kullanarak okuduğunuzu, anladığınızı, ve bu Sözleşmenin şartlarına bağlı kalmayı kabul edersiniz. Bu Politika, sahibi olmadığımız veya kontrol etmediğimiz şirketlerin uygulamaları veya istihdam etmediğimiz veya yönetmediğimiz bireyler için geçerli değildir.

Otomatik bilgi toplama

En büyük önceliğimiz müşteri veri güvenliğidir ve bu nedenle günlük tutmama politikasını uygularız. Web Sitesini ve Hizmetleri sürdürmek için kesinlikle gerekli olduğu kadar, yalnızca minimum kullanıcı verilerini işleyebiliriz. Otomatik olarak toplanan bilgiler, yalnızca olası kötüye kullanım durumlarını belirlemek ve Web Sitesi ve Hizmetlerin kullanımı ve trafiğiyle ilgili istatistiksel bilgiler oluşturmak için kullanılır. Bu istatistiksel bilgiler, sistemin herhangi bir belirli kullanıcısını tanımlayacak şekilde toplanmaz.

Topladığımız bilgilerin bir kısmı, Web Sitesi ve Hizmetler aracılığıyla doğrudan sizdendir. Ancak, kamuya açık veri tabanları ve ortak pazarlama ortaklarımız gibi diğer kaynaklardan da sizinle ilgili Kişisel Bilgiler toplayabiliriz. Bize Kişisel Bilgilerinizi vermemeyi seçebilirsiniz, ancak bu durumda Web Sitesindeki bazı özelliklerden yararlanamayabilirsiniz. Hangi bilgilerin zorunlu olduğundan emin olmayan kullanıcılar bizimle iletişime geçebilirler.

Toplanan bilgilerin kullanımı ve işlenmesi

Web Sitesini ve Hizmetleri size sunmak veya yasal bir yükümlülüğü yerine getirmek için belirli Kişisel Bilgileri toplamamız ve kullanmamız gerekmektedir. İstediğimiz bilgileri sağlamazsanız, talep edilen ürün veya hizmetleri size sağlayamayabiliriz. Sizden topladığımız bilgilerden herhangi biri aşağıdaki amaçlarla kullanılabilir:

  • Kullanıcı hesapları oluşturun ve yönetin
  • Ürün ve hizmetleri iyileştirin
  • Pazarlama ve promosyon iletişimleri gönderin
  • Kullanıcı deneyimini iyileştirin
  • Kötüye kullanımdan ve kötü niyetli kullanıcılardan koruyun
  • Web Sitesini ve Hizmetleri çalıştırın ve çalıştırın

Kişisel Bilgilerinizin işlenmesi, Web Sitesi ve Hizmetler ile nasıl etkileşim kurduğunuza, dünyanın neresinde bulunduğunuza ve aşağıdakilerden birinin geçerli olup olmadığına bağlıdır: (i) bir veya daha fazla özel amaç için onay vermiş olmanız; ancak bu, Kişisel Bilgilerin işlenmesinin Avrupa veri koruma yasasına tabi olduğu durumlarda geçerli değildir; (ii) sizinle bir sözleşmenin ifası ve/veya sözleşme öncesi yükümlülükler için bilgi sağlanması gerekliyse; (iii) tabi olduğunuz yasal bir yükümlülüğe uymak için işlemenin gerekli olması; (iv) işleme, kamu yararına yürütülen bir görevle veya bize verilen resmi yetkinin kullanılmasıyla ilgiliyse; (v) tarafımızca veya üçüncü bir tarafça izlenen meşru menfaatlerin amaçları için işlemenin gerekli olması.

Bazı mevzuatlar uyarınca, siz bu tür işlemeye itiraz edene kadar (devre dışı bırakarak), rızaya veya aşağıdaki yasal dayanaklardan herhangi birine güvenmek zorunda kalmadan bilgileri işlememize izin verilebileceğini unutmayın. Her durumda, işleme için geçerli olan belirli yasal temeli ve özellikle Kişisel Bilgilerin sağlanmasının yasal mı yoksa sözleşmeye dayalı bir gereklilik mi yoksa bir sözleşmeye girmek için gerekli bir gereklilik mi olduğunu açıklığa kavuşturmaktan memnuniyet duyarız.

Faturalandırma ve ödemeler

Web Sitesini ve Hizmetleri size sunmak veya yasal bir yükümlülüğü yerine getirmek için belirli Kişisel Bilgileri toplamamız ve kullanmamız gerekmektedir. İstediğimiz bilgileri sağlamazsanız, talep edilen ürün veya hizmetleri size sağlayamayabiliriz. Sizden topladığımız bilgilerden herhangi biri aşağıdaki amaçlarla kullanılabilir:

Bilgileri yönetme

Hakkınızda sahip olduğumuz belirli Kişisel Bilgileri silebilirsiniz. Silebileceğiniz Kişisel Bilgiler, Web Sitesi ve Hizmetler değiştikçe değişebilir. Ancak Kişisel Bilgileri sildiğinizde, bağlı şirketlerimize ve ortaklarımıza karşı yükümlülüklerimizi yerine getirmek için gerekli olan süre boyunca ve aşağıda açıklanan amaçlar doğrultusunda revize edilmemiş Kişisel Bilgilerin bir kopyasını kayıtlarımızda tutabiliriz. Kişisel Bilgilerinizi silmek veya hesabınızı kalıcı olarak silmek isterseniz, bunu bizimle iletişime geçerek yapabilirsiniz.

bilgi ifşası

Talep edilen Hizmetlere bağlı olarak veya herhangi bir işlemi tamamlamak veya talep ettiğiniz herhangi bir hizmeti sağlamak için gerektiği gibi, bilgilerinizi bizimle çalışan güvenilir üçüncü taraflarla, bu konuda yardımcı olmak için güvendiğimiz diğer bağlı şirketlerimiz ve yan kuruluşlarımızla rızanızla paylaşabiliriz. Size sunulan Web Sitesinin ve Hizmetlerin işletilmesi. Kişisel Bilgileri, bağlı olmayan üçüncü taraflarla paylaşmayız. Bu hizmet sağlayıcılar, bizim adımıza hizmetleri gerçekleştirmek veya yasal gerekliliklere uymak için gerekli olmadıkça bilgilerinizi kullanma veya ifşa etme yetkisine sahip değildir. Kişisel Bilgilerinizi bu amaçlarla yalnızca gizlilik politikaları bizimkilerle tutarlı olan veya Kişisel Bilgilere ilişkin politikalarımıza uymayı kabul eden üçüncü taraflarla paylaşabiliriz.

Topladığımız, kullandığımız veya aldığımız Kişisel Bilgileri, örneğin bir mahkeme celbi veya benzer yasal sürece uymak gibi yasaların gerektirdiği veya izin verdiği durumlarda ifşa edeceğiz ve ifşanın haklarımızı korumak için gerekli olduğuna iyi niyetle inandığımızda, güvenliğini veya başkalarının güvenliğini sağlamak, dolandırıcılığı araştırmak veya bir devlet talebine yanıt vermek.

Başka bir şirket tarafından birleşme veya devralma ya da varlıklarının tamamının veya bir kısmının satılması gibi bir iş geçişinden geçmemiz durumunda, kullanıcı hesabınız ve Kişisel Bilgileriniz büyük olasılıkla aktarılan varlıklar arasında olacaktır.

Bilginin saklanması

Kişisel Bilgilerinizi, yasal yükümlülüklerimize uymak, anlaşmazlıkları çözmek ve yasalarca daha uzun bir saklama süresi gerekmedikçe veya izin verilmedikçe sözleşmelerimizi uygulamak için gerekli olan süre boyunca saklayacak ve kullanacağız. Güncelledikten veya sildikten sonra Kişisel Bilgilerinizden türetilen veya bunları içeren toplu verileri kullanabiliriz, ancak sizi kişisel olarak tanımlayacak şekilde değil. Saklama süresi sona erdiğinde, Kişisel Bilgiler silinecektir. Bu nedenle, erişim hakkı, silme hakkı, düzeltme hakkı ve veri taşınabilirliği hakkı, saklama süresi sona erdikten sonra uygulanamaz.

Kullanıcıların hakları

Tarafımızdan işlenen bilgilerinizle ilgili belirli hakları kullanabilirsiniz. Özellikle, aşağıdakileri yapma hakkına sahipsiniz: (i) daha önce bilgilerinizin işlenmesine rıza vermişseniz, rızanızı geri çekme hakkına sahipsiniz; (ii) işlemenin rıza dışında yasal bir temelde gerçekleştirilmesi halinde, bilgilerinizin işlenmesine itiraz etme hakkınız vardır; (iii) bilgilerin tarafımızca işlenip işlenmediğini öğrenme, işlemenin belirli yönleriyle ilgili açıklama alma ve işlenmekte olan bilgilerin bir kopyasını alma hakkınız vardır; (iv) bilgilerinizin doğruluğunu doğrulama ve güncellenmesini veya düzeltilmesini isteme hakkınız vardır; (v) belirli koşullar altında, bilgilerinizin işlenmesini kısıtlama hakkına sahipsiniz, bu durumda, bilgilerinizi saklamak dışında herhangi bir amaçla işlemeyeceğiz; (vi) belirli koşullar altında Kişisel Bilgilerinizin silinmesini bizden alma hakkınız vardır; (vii) bilgilerinizi yapılandırılmış, yaygın olarak kullanılan ve makine tarafından okunabilir bir formatta alma ve teknik olarak mümkünse herhangi bir engel olmaksızın başka bir kontrolöre iletme hakkınız vardır. Bu hüküm, bilgilerinizin otomatik yöntemlerle işlenmesi ve işlemenin sizin rızanıza, parçası olduğunuz bir sözleşmeye veya bunların sözleşme öncesi yükümlülüklerine dayanması koşuluyla geçerlidir. yaygın olarak kullanılan ve makine tarafından okunabilen format ve teknik olarak uygunsa, herhangi bir engel olmaksızın başka bir kontrolöre iletilmesi. Bu hüküm, bilgilerinizin otomatik yöntemlerle işlenmesi ve işlemenin sizin rızanıza, parçası olduğunuz bir sözleşmeye veya sözleşme öncesi yükümlülüklerinize dayanması koşuluyla geçerlidir. yaygın olarak kullanılan ve makine tarafından okunabilen format ve teknik olarak uygunsa, herhangi bir engel olmaksızın başka bir kontrolöre iletilmesi. Bu hüküm, bilgilerinizin otomatik yöntemlerle işlenmesi ve işlemenin sizin rızanıza, parçası olduğunuz bir sözleşmeye veya bunların sözleşme öncesi yükümlülüklerine dayanması koşuluyla geçerlidir.

Çocukların gizliliği

18 yaşın altındaki çocuklardan bilerek Kişisel Bilgi toplamıyoruz. 18 yaşın altındaysanız, lütfen Web Sitesi ve Hizmetler aracılığıyla herhangi bir Kişisel Bilgi göndermeyin. Ebeveynleri ve yasal vasileri, çocuklarının İnternet kullanımını izlemeye ve çocuklarına Web Sitesi ve Hizmetler aracılığıyla izinleri olmadan asla Kişisel Bilgi vermemeleri talimatını vererek bu Politikanın uygulanmasına yardımcı olmaya teşvik ediyoruz. 18 yaşından küçük bir çocuğun Web Sitesi ve Hizmetler aracılığıyla bize Kişisel Bilgi sağladığına inanmak için nedeniniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin. Ayrıca, Kişisel Bilgilerinizin ülkenizde işlenmesine izin verecek yaşta olmalısınız (bazı ülkelerde ebeveyninizin veya vasinizin bunu sizin adınıza yapmasına izin verebiliriz).

Kurabiye

Web Sitesi ve Hizmetler, çevrimiçi deneyiminizi kişiselleştirmenize yardımcı olmak için “çerezler” kullanır. Çerez, bir web sayfası sunucusu tarafından sabit diskinize yerleştirilen bir metin dosyasıdır. Çerezler, programları çalıştırmak veya bilgisayarınıza virüs bulaştırmak için kullanılamaz. Çerezler size özel olarak atanır ve yalnızca çerezi size yayınlayan etki alanındaki bir web sunucusu tarafından okunabilir.

Web Sitesini ve Hizmetleri çalıştırmak için istatistiksel amaçlarla bilgi toplamak, depolamak ve izlemek için çerezleri kullanabiliriz. Çerezleri kabul etme veya reddetme olanağına sahipsiniz. Çoğu web tarayıcısı tanımlama bilgilerini otomatik olarak kabul eder, ancak isterseniz genellikle tarayıcı ayarınızı tanımlama bilgilerini reddedecek şekilde değiştirebilirsiniz. Çerezleri reddetmeyi seçerseniz, Web Sitesi ve Hizmetlerin özelliklerini kullanamaz ve deneyimleyemezsiniz. Çerezler ve bunların nasıl yönetileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için internetcookies.org adresini ziyaret edin.

Sinyalleri İzleme

Bazı tarayıcılarda, ziyaret ettiğiniz web sitelerine çevrimiçi etkinliğinizin izlenmesini istemediğinizi bildiren bir Takip Etme özelliği bulunur. İzleme, bir web sitesiyle bağlantılı olarak bilgi kullanmak veya toplamakla aynı şey değildir. Bu amaçlar için izleme, bir web sitesini veya çevrimiçi hizmeti kullanan veya ziyaret eden tüketicilerden zaman içinde farklı web sitelerinde gezinirken kişisel olarak tanımlanabilir bilgilerin toplanması anlamına gelir. Tarayıcıların Do Not Track sinyalini nasıl ilettiği henüz tek tip değildir. Sonuç olarak, Web Sitesi ve Hizmetler henüz tarayıcınız tarafından iletilen Do Not Track sinyallerini yorumlayacak veya bunlara yanıt verecek şekilde ayarlanmamıştır. Yine de, bu Politikada daha ayrıntılı olarak açıklandığı üzere, kişisel bilgilerinizin kullanımını ve toplanmasını sınırlandırıyoruz.

Reklamlar

Bazı üçüncü taraf şirketlerin, kullanıcıların ilgisini çekebileceğini düşündüğümüz reklamları uyarlamamıza ve Web Sitesindeki kullanıcı faaliyetleri hakkında diğer verileri toplamamıza ve kullanmamıza yardımcı olmalarına izin verebiliriz. Bu şirketler, çerez yerleştirebilecek ve kullanıcı davranışını izleyebilecek reklamlar sunabilir.

Eposta pazarlama

İstediğiniz zaman gönüllü olarak abone olabileceğiniz elektronik haber bültenleri sunuyoruz. E-posta adresinizi gizli tutmayı taahhüt ediyoruz ve e-posta adresinizi, bilgi kullanımı ve işleme bölümünde izin verilenler veya bu tür e-postaları göndermek için bir üçüncü taraf sağlayıcı kullanma amaçları dışında herhangi bir üçüncü tarafa ifşa etmeyeceğiz. E-posta yoluyla gönderilen bilgileri yürürlükteki yasa ve yönetmeliklere uygun olarak saklayacağız.

CAN-SPAM Yasası’na uygun olarak, bizden gönderilen tüm e-postalarda, e-postanın kimden geldiği açıkça belirtilecek ve gönderenle nasıl iletişime geçileceği konusunda net bilgiler verilecektir. Bu e-postalarda yer alan abonelikten çıkma talimatlarını izleyerek veya bizimle iletişime geçerek haber bültenimizi veya pazarlama e-postalarını almayı durdurmayı seçebilirsiniz. Ancak, önemli işlem e-postalarını almaya devam edeceksiniz.

Diğer kaynaklara bağlantılar

Web Sitesi ve Hizmetler, bize ait olmayan veya bizim tarafımızdan kontrol edilmeyen diğer kaynaklara bağlantılar içerir. Lütfen bu tür diğer kaynakların veya üçüncü tarafların gizlilik uygulamalarından sorumlu olmadığımızı unutmayın. Web Sitesinden ve Hizmetlerden ayrılırken dikkatli olmanızı ve Kişisel Bilgi toplayabilecek her kaynağın gizlilik bildirimlerini okumanızı öneririz.

Bilgi Güvenliği

Bilgisayar sunucularında sağladığınız bilgileri, yetkisiz erişime, kullanıma veya ifşaya karşı korunan kontrollü, güvenli bir ortamda güvence altına alıyoruz. Kişisel Bilgilerin kontrolü ve gözetimi altında yetkisiz erişime, kullanıma, değişikliğe ve ifşa edilmesine karşı koruma çabası içinde makul idari, teknik ve fiziksel korumaları sürdürüyoruz. Ancak, İnternet veya kablosuz ağ üzerinden veri aktarımı garanti edilemez. Bu nedenle, Kişisel Bilgilerinizi korumaya çalışırken, (i) İnternetin bizim kontrolümüz dışında olan güvenlik ve gizlilik sınırlamaları olduğunu; (ii) sizinle Web Sitesi ve Hizmetler arasında değiş tokuş edilen her türlü bilgi ve verinin güvenliği, bütünlüğü ve gizliliği garanti edilemez;

Veri ihlali

Web Sitesinin ve Hizmetlerin güvenliğinin tehlikeye atıldığını veya kullanıcıların Kişisel Bilgilerinin, güvenlik saldırıları veya dolandırıcılık dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere harici faaliyetler sonucunda ilgisiz üçüncü taraflara ifşa edildiğinin farkına varmamız durumunda, Soruşturma ve raporlamanın yanı sıra kolluk kuvvetlerine bildirimde bulunma ve bunlarla işbirliği de dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere makul ölçüde uygun önlemleri alma hakkı. Bir veri ihlali durumunda, ihlalin bir sonucu olarak kullanıcıya makul bir zarar verme riski olduğuna inanıyorsak veya kanunen başka bir şekilde bildirim gerekliyse, etkilenen bireyleri bilgilendirmek için makul çabayı göstereceğiz. Bunu yaptığımızda size bir e-posta göndereceğiz.

Değişiklikler ve düzeltmeler

Bu Politikayı veya Web Sitesi ve Hizmetlerle ilgili şartlarını zaman zaman kendi takdirimize bağlı olarak değiştirme hakkını saklı tutarız ve Kişisel Bilgileri işleme şeklimizdeki herhangi bir önemli değişikliği size bildireceğiz. Bunu yaptığımızda, sizi bilgilendirmek için size bir e-posta göndereceğiz. Ayrıca, sağladığınız iletişim bilgileri gibi kendi takdirimize bağlı olarak size başka şekillerde de bildirimde bulunabiliriz. Bu Politikanın güncellenmiş herhangi bir versiyonu, aksi belirtilmediği sürece, revize edilmiş Politikanın yayınlanmasından hemen sonra yürürlüğe girecektir. Web Sitesini ve Hizmetleri, revize edilmiş Politikanın (veya o sırada belirtilen diğer kanunların) yürürlüğe girdiği tarihten sonra kullanmaya devam etmeniz, bu değişikliklere onay verdiğiniz anlamına gelecektir. Ancak, sizin rızanız olmadan,

Bu politikanın kabulü

Bu Politikayı okuduğunuzu ve tüm hüküm ve koşullarını kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz. Web Sitesine ve Hizmetlere erişerek ve bunları kullanarak bu Politikaya bağlı kalmayı kabul edersiniz. Bu Politikanın şartlarına uymayı kabul etmiyorsanız, Web Sitesine ve Hizmetlere erişme veya bunları kullanma yetkiniz yoktur.

Bizimle iletişime geçmek

Bu Politika hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçmek isterseniz veya bireysel haklar ve Kişisel Bilgilerinizle ilgili herhangi bir konuda bizimle iletişime geçmek isterseniz, hello@unitedminds.io adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Hemen Bağlan
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?