Planet IX

“Evren 13,8 milyar yıl önce yaratıldı. Şimdi dünyanın dijital bir kopyasını yaratıyoruz. . Dünyayı daha iyi bir yer haline getirirken emlak ticareti yapabileceğimiz bir yer.”


Planet IX, Crowd1’ın en son ve en büyük çevrimiçi platformudur. Kripto para birimiyle desteklenen Planet IX, yatırımlar ve ticaret yoluyla, herkese geleceğin güçlü gezegenini inşa etme fırsatı veriyor. Oyunda, Dünya lotlara bölünmüştür ve geleceğinizin nasıl olacağına siz karar verirsiniz. Dünyanın olmak istediğiniz kısmına yerleştirilen lotu seçerek dünyanın geleceğinin nasıl görüneceğine siz karar verirsiniz. Planet IX üç aşamada piyasaya sürülecek.
   1. aşamada arazi satın alınabilir.
   2. aşamada, arazinizi geliştirebilmeniz için kaynaklar eklenecektir.
   3. aşamada, tam oyun işlevselliği eklenecektir.
Tüm Crowd1 üyeleri, dünyada Planet IX dünyasına giren ilk kişi olma şansına sahip olacak.

Dünya değişiyor; değişen dünyada sen de yerini al…

PLANET IX

PLANET IX Artık Herkese Açık!

Sanal dünyaya erişme şansınız şimdi!

PLANET IX’in bugün en çok beklenen çevrimiçi oyunlardan birini sunduğu heyecan verici birkaç hafta oldu. Bu dağıtım şimdi sona erdi ve bu, Crowd1 ağındaki herkes ve herkes oynamak için kaydolabilir! Daha önce hediye kodu satın almış olmanız veya hangi seviyede olduğunuzun bir önemi yoktur. Oynama sırası sende!

PLANET IX nedir? Oldukça basit, oyun oynamada bir devrim: oyun alanı olarak gezegenimizin sanal bir kopyasını içeren, bir oyuncu olarak satın alacağınız, PIX (gerçek dünya sitelerinin sanal temsilleri) toplayacağınız ve ticaret yapacağınız blok zinciri tabanlı bir strateji ve ticaret oyunu doğrudan diğer oyuncularla. Daha önce PIX satın almış olsanız da olmasanız da, şimdi kayıt olabilirsiniz!

PIX paketleri satın almak ve PIX koleksiyonunuzu oluşturmaya başlamak için resmi PLANET IX web sitesine gidin. PLANET IX sitesinde bu paketler için Euro ile ödeme yapabilir, Coinbase kullanabilir veya en çok kullanılan kripto para birimleri ile ödeme yapabilirsiniz. Şu anda Crowd1 üyeleri, hediye kodlarını kullanarak indirimli fiyatlarla PIX satın alabilecekleri PLANET IX ile özel fırsatlara erişebiliyor. Gelecekte, PLANET IX’in ilk NFT’leri tanıtılacak: Landmark NFT’ler. Bunlar dünyaca ünlü sitelerin (binalar, anıtlar vb.) 3 boyutlu temsilleridir ve kendi içinde özel ve son derece değerli olmanın ötesinde, her NFT sahiplerine harika bir ödül sistemi verecektir. Bu nedenle, bu NFT’ler nihayet duyurulduğunda ve bunlardan birini nasıl edineceğinize dair bilgileri kaçırmayın. Oyunda takipte kalın,

Yeni çevrimiçi gezegen sonunda Crowd1 ağındaki herkese açık, bu yüzden herkesten önce oraya girdiğinizden emin olun! Başlığa tıklayın, PIX satın almaya başlamak için kaydolun ve oyuna katılın!

 
Hemen Bağlan
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?