Sıkça Sorulan Sorular

KYC’nizi tamamladıktan sonra kayıt ayrıntılarınızı değiştiremezsiniz. Bu yalnızca support@crowd1.com ile iletişime geçerseniz mümkündür .
KYC belgenizi henüz yüklemediyseniz, aşağıdaki adımları kullanarak ayarlarınızı değiştirebilirsiniz.
Sayfadan ayrılmadan önce ayarınızı kaydetmeyi unutmayın.
Daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen doğrudan destek biletlerinden bizimle iletişime geçin veya kayıtlı e-posta adresinizi kullanarak support@crowd1.com adresine bir e-posta  gönderin . 

Giriş, ardından kullanıcı kullanıcı adınız (bir web tarayıcısından) veya Hesap (uygulamadan) altında, açılır menüden “Ayarlar” ı seçin ve ardından Parola seçin, ilk kutuda mevcut parolanızı girin, ardından yeni şifre ardından onaylayın ve kaydedin. Yeni şifrenin 8 haneden uzun ve büyük ve küçük harf ve rakamlar olmasından emin olun.
Hesabınızı nasıl koruyabilirsiniz?
•     Gerçek asla kimseyle paylaşmayın.
•     Birisinin şifresinden bildiğinden şüpheleniyorsanız hemen.
•     Crowd1.com’da başka yerde kullanılamaz.
•     Kayıtlı e-posta adresinizin güvende olabilir emin olun.
•     En az 10 karakter uzunluğunda bir şifre kullanın. Kolay olmaktan çok akılda kalıcı hale getirmek (ortak kelimeleri kullanmaktan kaçının).
Kötü şifreye bir örnek kendi adınızı kullanmaktır. Ama şifreli şifrelenmek, ancak kendi kişisel bilgilerinizle ilgili olmayan isimler, tarihler veya nesneler bulun. Örneğin, ilk evcil hayvanınızın adı neydi, büyüdüğünüz sokak adresi, annenizin kızlık soyadı vb. Parolanızı daha da güvenli hale getirmek için iki veya daha fazla kelimeyi birleştirin.
AYRICA, paylaşılan bir bilgisayar veya telefon kullanıyorsanız , İşiniz bittiğinde hesabınızdan çıkış yaptığınızdan emin olun .
Sayfadan ayrılmadan önce ayarlarınızı kaydetmeyi unutmayın..

KYC’nizi tamamladıktan sonra kayıt ayrıntılarınızı değiştiremezsiniz.
Bu yalnızca support@crowd1.com ile iletişime geçerseniz mümkündür.

KYC belgenizi henüz yüklemediyseniz, aşağıdaki adımları kullanarak ayarlarınızı değiştirebilirsiniz.
Sayfayı terk etmeden önce ayarınızı kaydetmeyi unutmayın.
Daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen doğrudan arka ofisinizdeki destek biletlerinden bizimle iletişime geçin veya kayıtlı e-posta adresinizi kullanarak support@crowd1.com adresine bir e-posta 
gönderin .

Crowd1’e bağlanmanız ve gerekli değişiklikler yerine getirebileceğiniz çeşitli bonuslar vardır. Crowd1 bonuslar hakkında bilgi. Zaman zaman özel promosyonların uygulanabileceğini unutmayın, bu da çeşitli bonusların geçici olarak değiştirilebileceği gelir. Bu özel promosyonların ayrı hüküm ve koşulları vardır, lütfen Bunları her bir promosyon için.
Bir Ortağın herhangi bir ödül / ikramiye hak kazanmak için kişisel olarak bir Eğitim Paketine sahip olması gerekir. Streamline Bonus dışındaki tüm ödüller / bonuslar için, Ortağın ayrıca Eğitim paketi içeren ikili bacakta bir Ortak olması gerekir.
•     Eğitim Paketi  Satış Bonusu
•     Eşleştirme Bonusu
•     Kolaylaştırma Bonusu
•     Kaybetme Korkusu Bonusu
•     Üçüncü şahıs şirketlerden Kalan Gelir

Kayıt yapıldıktan sonra sponsor değiştirilemez.

Kimlik yüklerken Pasaport, Sürücü belgesi veya Ulusal Kimlik kartı arasından seçim yapabilirsiniz.
Lütfen renkli bir selfie ve kimlik belgesi yükleyin. Özçekimde tam yüz açıkça görülebilmelidir. Şapka veya güneş gözlüğü olmamalıdır. Format jpeg, jpg, png olmalıdır.
Bir kimlik yüklerken aşağıdakilerden birini seçin:
Pasaport (tam iç sayfa) veya
Ehliyet (ön ve arka) veya
Ulusal kimlik kartı (ön ve arka)
Kimlik belgesindeki metnin net ve okunabilir olduğundan emin olun.
Ulusal kimlik ve ehliyet için hem ön hem de arka tarafın yüklenmesi gerektiğini unutmayın.

Lütfen bundan emin ol:
Kimlik belgesi, tüm ayrıntıları ve metni görecek kadar açık olmalıdır.
Belgenin 4 köşesi görünür durumda, kimlik belgesinin süresi dolmamış olmalıdır.

Giriş yapın, ardından kullanıcı adınız (bir web tarayıcısından) veya Menü (sağ üst) ve ardından Hesap (uygulamadan) altından, açılır menüden “Ayarlar” ı seçin ve ardından “Üye Yerleşimi” ni seçin – yeri seçin ve tıklayın “KAYDET” düğmesine.
Lütfen yerleşim yaptıktan sonra pozisyon değiştirmenin mümkün olmadığını ve bu değişikliklerin neyle sonuçlandığını tam olarak anladığınızı unutmayın.

KYC onaylı bir üyeliği veya üyeliği satmak veya vermek için, üyeliğin yeni sahibinin adını, soyadını, doğum tarihini ve e-posta adresini aşağıdaki formatta bize onaylamanız gerekir.
İsim
Soyadı
Doğum tarihi (gün / ay / yıl)
Onayınızı aldıktan sonra, zaten onaylanmış üyelikler için KYC onayını iptal edeceğiz, profil bilgilerini yeni kişisel ayrıntılarla güncelleyeceğiz ve şifreyi yeni sahibin kayıtlı e-posta adresine göndereceğiz.
Bu prosedürü gerçekleştirmek için 75 € ücret ödemeniz gerekiyor ve support@crowd1.com adresine gönderebileceğiniz kimlik belgeniz gerekiyor . Bunun güvenlik nedeniyle olduğunu unutmayın.

Üyenin kayıt sırasında kullanıcı adınızı sponsor kutusuna yazarak yeni üyeler kaydedebilirsiniz, bunun için üyeye açılış sayfanızda belirtilen sponsor bağlantısını vermeniz gerekir.
Ayrıca arka ofisinizde bulunan “Kişileri Davet Et” düğmesinede tıklayabilirsiniz.
Oradan, kişinin adını ekli bir mesajla tanıtan "DAVET BAĞLANTISI OLUŞTUR" düğmesine tıklayarak davet bağlantınızı sağlayabilirsiniz. Davet bağlantıları oluşturduğunuzda, Davet Bağlantılarım’a bakarak durumlarını kolayca takip edebilirsiniz.

Eşleştirme bonusu, kişisel olarak bir Eğitim Paketini sattığınız Ortaklara çeşitli Bonuslarla ödüllendirilmeleri için sizi motive eden bir ödüldür.
Eşleştirme Bonusu için ödeme, hesap bakiyesine% 70 ve Crowd1 Rewards’da% 30 dağıtılır
En az bir Beyaz paketiniz olduğunda ve 4 Çalışana bir Eğitim Paketi sattığınızda, Eğitim Paketleri Satış Bonusundan aldıkları BP sayısı üzerinden% 10 Eşleştirme Bonusuna sahip olursunuz.
En az bir Siyah paketiniz olduğunda ve 8 İştirakçiye bir Eğitim Paketi sattığınızda, Eğitim Paketleri Satış Bonusu’ndan aldıkları BP sayısının% 10 Eşleştirme Bonusu + kişisel olarak aldıkları Eğitim Paketleri Satış Bonusunun% 10’una sahip olursunuz.
(2 seviye)
En az bir Siyah paketiniz olduğunda ve 12 Çalışana bir Eğitim Paketi sattığınızda, Eğitim Paketleri Satış Bonusu’ndan aldıkları BP sayısının% 10 Eşleştirme Bonusu + Eğitim Paketleri Satış Bonusunun% 10’u kişisel olarak referans aldıkları + 10 Kişisel olarak yönlendirildikleri Eğitim Paketleri Satış Bonusunun% ‘si.
(3 seviye)
En az bir Altın paketiniz olduğunda ve 16 Çalışana bir Eğitim Paketi sattığınızda, Eğitim Paketleri Satış Bonusu’ndan aldıkları BP sayısının% 10 Eşleştirme Bonusu + Eğitim Paketleri Satış Bonusunun% 10’u kişisel olarak gönderdikleri +10 Kişisel olarak yönlendirdikleri Eğitim Paketleri Satış Bonusunun% ‘si, kişisel olarak aldıkları Eğitim Paketleri Satış Bonusunun% 10’unu alır.
(4 seviye)
En az bir Titanium paketiniz olduğunda ve 20 İştirakçiye bir Eğitim Paketi sattığınızda, Eğitim Paketleri Satış Bonusu’ndan aldıkları BP sayısının% 10 Eşleştirme Bonusu + Eğitim Paketleri Satış Bonusunun% 10’u kişisel olarak gönderdikleri +10 B Eğitim Paketleri Satış Bonusunun% ‘si, kişisel olarak yönlendirdikleri Eğitim Paketleri Satış Bonusunun% + 10’u alırlar, kişisel olarak yönlendirdikleri Eğitim Paketleri Satış Bonusunun% 10’u alırlar + Kişisel olarak yönlendirdikleri Eğitim Paketleri Satış Bonusunun% 10’u teslim almak.
(5 seviye)
Eşleştirme Bonusu, doğrudan veya dolaylı olarak bir Eğitim Paketini sattığınız Ortaklardan düşülmez ve Crowd1’den ekstra bir ödüldür.

Bir İş Ortağına başvurduğunuzda ve bu bir Eğitim Paketi satın aldığında, sponsorlu / yönlendirilmiş Ortağınızı sol veya sağ takımınızda konumlandırabilirsiniz.
Eğitim Paketi Satış Bonusu için ödeme, hesap bakiyesinde% 70 ve Crowd1 Rewards’da% 30 dağıtılır.
Paket size Arka Ofisinizde görebileceğiniz belirli miktarda İkili Puan (“BP”) verecektir.
Ödül alacağınız BP sayısı, ekibinizin tamamında satılan paketin türüne bağlıdır.
Aşağıdaki muamele size kredilendirilecektir:
1 adet Beyaz Paket 99 EUR = 90 BP karşılığında satıldı
1 Siyah Paket 299 EUR = 270 BP karşılığında satıldı
799 EUR = 720 BP karşılığında 1 Altın Paket satıldı
2.499 EUR = 2250 BP karşılığında 1 adet Titanyum Paketi satıldı
BP’yi Puan hesaplarınıza (“Sağdaki Puanlar ve Kalan Puanlar”) alacaksınız, burada BP’niz otomatik olarak bir euro değerine değiştirilecektir, burada Puanlardan parasal bir değere döviz kurunun değişiklik olduğunda geçerli olan döviz kuru olacaktır. yapılmış.
Ödül aldığınız BP sayısı, bir Eğitim Paketi satın alan ve Crowd1’in geri ödeme politikasına göre geri talep edilmeyen veya “sakinleşme” dönemi sona erene kadar geçici olarak bekletilen doğrudan veya dolaylı sponsorlu İştirakçilerin sayısına bağlıdır. feshedildi.
Herhangi bir ters ibraz, geri ödeme veya başka bir şekilde satın alınan BP için herhangi bir paranın belirli bir İştirakçiye geri gönderilmesi durumunda Crowd1’in BP Hesaplarınıza veya Değer Hesabınıza alacak kaydedilen herhangi bir ödülü düşmesini kabul edersiniz.
Yalnızca sağ ve sol takım arasındaki bakiyedeki puanlar, Değer Hesabınızda parasal bir değere dönüştürülebilen, daha sonra yükseltme yapmak, Hediye Çekleri satın almak ve / veya para çekmek için kullanılabilecek bir BP bakiyesi oluşturmaya tabi olacaktır. desteklenen bir para çekme sağlayıcısı.
Şart, değiştirilecek BP’nin minimum% 25’inin Binary sistemindeki iki ayaktan birinden gelmesi gerektiğidir.
BP yalnızca bir kez dengede olduğu için akredite edilebilir ve aynı BP bakiyesi için tekrar eden gelir elde edilemez.
Bakiyede 10 BP, bir olasılığa eşittir ancak 1 € bonus alma garantisi değildir.
Crowd1 Rewards’ın BP’ye veya başka bir bonusa tabi olmadığını lütfen unutmayın.

Kaybetme Korkusu Bonusu, Crowd1’in ilk 14 günleri boyunca tüm yeni İştiraklere sunduğu hızlı bir başlangıç ​​motivasyon bonusudur.
Ayrıntılı olarak kurallar şunlardır:
14 günlük zamanlayıcı, kaydolduğunuzda başlar.
Paketinizin ücretini ödemiş olmalısınız.
Saklayacağınız miktar, 4 tamamen ödenmiş Titanium paketiniz varsa 31.500 BP, 4 tam ödemeli Gold paketiniz varsa 10.050 BP, 4 tam ödemeli Black paketiniz varsa 3.750 BP ve 4 tamamen ücretli White paketiniz varsa 1.250 BP’dir. .
Örneğin 2 Siyah ve 2 Beyaz gibi bir paket kombinasyonu varsa, daha az olan bonus ödenecektir, bu durumda 1,250 BP tutmaya hak kazandığınız miktar olacaktır.
Kayıp Korkusu bonusu için ödeme, hesap bakiyesinde% 70 ve Crowd1 Ödüllerinde% 30 dağıtılır.

Epic veya gelecekteki gibi promosyonlar için Kayıp Korkusu, ücretsiz promosyon yükseltmesi için değil, ücretli yükseltme için ödeniyor.
Örneğin: Beyazdan Siyaha yükseltme -> sizi ücretsiz Altın’a yükselteceğiz, Beyazdan Siyaha yükseltme için ödenen bonus.

Modern Bonus, sahip olduğunuz Eğitim Paketine, doğrudan sponsor olduğunuz İştirakçi sayınıza ve ayrıca Crowd1’deki aktif Beyaz Eğitim Paketine sahip toplam ortak sayısına ve/veya daha fazlasına göre hesaplanır. Streamline size ek Crowd1 Ödülleri sağlar.
Ücretsiz Crowd1 Ödülleri tutarının hesaplaması, Crowd1 Panonuzda ilan edilen Crowd1 Ödüllerinin mevcut fiyat teklifine dayanmaktadır.
Streamline Bonus her Çarşamba 15:00 GMT’de dağıtılır.

Aşağıda, doğrudan sponsorlu İştirakçilerinizin miktarı ve Crowd1’deki toplam İştirakçi sayınız için gerekenler verilmiştir. Crowd1’e katıldığınızda ve gerekli şartları yerine getirdiğinizde verebileceğiniz birkaç farklı bonus vardır.

Aşağıda çeşitli bonuslar hakkında bilgi bulabilirsiniz.
Zaman zaman özel promosyonların uygulanabileceğini unutmayın, bu da çeşitli bonusların geçici olarak değiştirilebileceği anlamına gelir. Bu özel promosyonların ayrı hüküm ve koşulları vardır, lütfen bunları her bir promosyon için inceleyin. Bir Ortağın herhangi bir ödül / ikramiye hak kazanmak için kişisel olarak bir Eğitim Paketine sahip olması gerekir. Streamline Bonus dışındaki tüm ödüller / bonuslar için, Ortağın ayrıca Eğitim paketi içeren her ikili bacakta bir Ortak olması gerekir.
Eğitim Paketi  Satış Bonusu
Eşleştirme Bonusu
Kolaylaştırma Bonusu
Kaybetme Korkusu Bonusu
Üçüncü şahıs şirketlerden Kalan Gelir

Arka ofisinizde oturum açın aşağı kaydırın ve mevcut olduğunda “Crowd1 Ödülünü Al” düğmesine tıklayın. Bir kez talep edildiğinde düğmenin, aerodinamik bonusun tekrar ödendiği bir sonraki haftaya kadar kaybolduğunu unutmayın.

Ödemelerin aktif hale getirilmesi için gerekli olan tek şey, ücretli bir pakete sahip aktif bir üye olmak ve biri sol bacağınızda, biri sağ bacağınızda olmak üzere birer paket satmış olmaktır. Aşağıda farklı bonus sistemlerimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz
Ödüllendirebileceğiniz farklı Bonuslar şunlardır:
Eğitim Paketi Satış Bonusu
Eşleştirme Bonusu
Kolaylaştırma Bonusu
Kaybetme Korkusu Bonusu
Üçüncü şahıs şirketlerden Kalan Gelir
Aşağıda çeşitli Bonuslar hakkında bilgi bulabilirsiniz.
Zaman zaman özel promosyonların uygulanabileceğini ve çeşitli Bonusların geçici olarak değiştirilebileceğini unutmayın. Bu Özel Promosyonların ayrı hüküm ve koşulları vardır, lütfen her promosyon için bunları inceleyin. Bir Ortağın herhangi bir ödül / ikramiye hak kazanmak için kişisel olarak bir Eğitim Paketine sahip olması gerekir.
Streamline Bonus dışındaki tüm ödüller / bonuslar için, Ortağın ayrıca Eğitim paketi içeren her ikili bacakta bir Bağlı Katılımcı olması gerekir.

Eğitim Paketi Satış Bonusu
Eşleştirme Bonusu
Kolaylaştırma Bonusu
Kaybetme Korkusu Bonusu
Üçüncü taraf şirketlerden Kalan Gelir

İlk Çevrimiçi Ağ olarak Crowd1, dünya çapındaki tüm üyelere Miggster aracılığıyla dünyanın en hızlı büyüyen endüstrilerinden birinde küresel bir organizasyon kurma fırsatı veriyor!

Crowd, küresel trendler ve hareketler hakkında makaleler ve röportajlarla dolu bir yaşam tarzı dergisidir.

Arka ofisinize gidin ve üstteki çubuğa gidin, C-Store’a basın ve tüm üçüncü taraf satıcılarımızı ve tedarikçilerimizi bulabilirsiniz.

Affilgo hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı izleyerek sayfayı ziyaret edin!
https://affilgo.com/

Destek, mümkün olan en kısa sürede, genellikle 24 iş saati içinde size tatmin edici bir yanıt vermeye çalışacaktır.
Özel bir tanıtım yapılıyorsa, trafik genellikle daha ağırdır ve destek daha uzun sürebilir.

Crowd1turkey.com’da size sürekli olarak en son doğru bilgileri sağlamaya çalışıyoruz. Ancak, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz sürekli güncellendiği için sağlanan bilgilerin her zaman% 100 doğru olduğunu garanti edemeyiz.

Hemen Bağlan
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?