Titanium Paket

crowd1 paketler - titanium paket

Crowd1’ın en geniş ürün yelpazesine sahip, muhteşem ürünlerini içinde barındıran ve 2667€ değerinde olan dev Titanium Paket sınırlı süreli bir indirimle şu anda tam 2499€.
Network Marketing ticaretine daha güçlü başlamak ve Crowd1’ın benzersiz ürünlerinden faydalanmak için bu fırsatı kaçırma.

. . . . .

miggster favMiggster
12 Aylık Üyelik – Değeri 69€
Crowd1’ın son zamanlarda en çok öne çıkan uygulaması.
Mobil turnuva oyunlarında devrim yaratan sosyal oyun platformu. Düzenli yarışmalarda ödüller için rekabet etme fırsatı ve hem modern hem de retro geniş bir oyun kütüphanesi. 12 aylık abonelik.

mindoe favMindoe
Ömür Boyu Abonelik – Değeri 1068€
Kişisel ve profesyonel gelişimi geliştirmeye odaklanan ve “düzenli olarak güncellenen sesli kurslar” içeren United Minds’ın amiral gemisi uygulaması. Hitabet sanatından girişimci olmaya kadar uzanan kursları keşfedin. Düzenli olarak güncellenen kurs kitaplığı ile ömür boyu abonelik.

planetix favPlanetIX
Cash Oranı 50/50
Sanal bir gezegende oyuncuların Piksel satın alıp satabileceği, takas edebileceği ve geliştirebileceği gerçek bir emlak ticaret platformu üzerine kurulmuş bir strateji oyunu. Ve bunu yaparken oyuncular gerçek para kazanma ve aynı zamanda daha iyi bir dünya kurma şansına sahip olacaklar. Nakit oranı, seçtiğiniz pakete göre değişir: Örneğin 80/20 oranı, PLANET IX ile ilgili satın almalar yapılırken %80 Kripto Para ile %20 İş Puanı anlamındadır.

lifetrnds favLifeTrnds
500€ Otel Kredisi 310€ Seyahat Avantajı
Değeri 810€
Dünya çapında oteller, tatil köyleri ve gemi yolculuklarının yanı sıra otomotiv ve etkinlikler için fiyat ve indirimler hakkında bilgi sunan büyük çaplı bir rezervasyon arama motoru. Rezervasyon marjında %50’ye varan indirim, gelişmiş otel teklifleri (seçilen otellere özel teklifler), uçuş rezervasyonlarına erişim +500 Euro otel kredisi. 12 ay geçerlidir.

loyalty program points favLoyalty Points
15000 Sadakat Puanı
Sadakat Puanları biriktirmek bağlı avantajlarla birlikte gelen Sadakat Programında terfi etmenizi sağlar. Sadakat Puanları, C-Store’daki ürün ve hizmetler için kısmi ödeme olarak da kullanılabilir.

linkme me favLink Me
Ömür Boyu Abonelik – Değeri 360€
Dijital kartvizitiniz. SoMe hesaplarınızın tüm bağlantılarını ve Crowd1’e özel bilgileri tek bir yerde tutmanızı anında paylaşmanızı sağlar. Tek bir tıklamayla tüm profillerinizi tarayın ve paylaşın.

some so me favSo Me
Ömür Boyu Abonelik – Değeri 360€
Sosyal medya gönderilerinizin sonuçlarını planlamanıza, programlamanıza, yayınlamanıza, ölçmenize ve analiz etmenize olanak tanıyan sosyal medya varlığınız için önemli bir araç.

Hemen Bağlan
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?